13 czerwca 2026 r. odbył się po raz osiemnasty, turniej piłki siatkowej określany mianem Mistrzostw Krakowa pod patronatem Prezydenta Krakowa, organizowany prze Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Mimo, że są to Mistrzostwa Krakowa w zawodach startują zespoły z całej Polski, a poziom sportowy i organizacyjny z każdą edycją jest coraz większy.
Nasza drużyna wystartowała w tym turnieju po raz 4 , a dołączając październikowe turnieje "Wawelskiego Smoka" w Krakowie startowaliśmy po raz 7. I to właśnie liczba "7" okazała się najszczęśliwsza bowiem sekcja siatkówki UKS Olimpik pierwszy raz wygrała ten prestiżowy turniej.
W rundzie eliminacyjnej rozegraliśmy 3 mecze: z TS Sparta Świątniki, drużyną "Netmix" i zespołem "Stare ale Jare", które wygraliśmy bez straty seta. Do play-off przystępowaliśmy z drugiej pozycji ponieważ zespół Apollo z Krakowa miał lepszy stosunek małych punktów.. Naszym pierwszym przeciwnikiem był zespół MOSIR Bukowno, z którym też wygraliśmy 2:0 i awansowaliśmy do półfinałów
XVIII MISTRZOSTWA KRAKOWA W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET POD PATRONATEM
PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OLIMPIK34
UCZNIOWSK KLUB SPORTOWY
OLIMPIK 34
NIP: 894 26 29 222
REGON 932222621
www.zdrowasylwetka.com