13 czerwca 2026 r. odbył się po raz osiemnasty, turniej piłki siatkowej określany mianem Mistrzostw Krakowa pod patronatem Prezydenta Krakowa, organizowany prze Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej. Mimo, że są to Mistrzostwa Krakowa w zawodach startują zespoły z całej Polski, a poziom sportowy i organizacyjny z każdą edycją jest coraz większy. 

Nasza drużyna wystartowała w tym turnieju po raz 4 , a dołączając październikowe turnieje "Wawelskiego Smoka" w Krakowie startowaliśmy po raz 7. I to właśnie liczba "7" okazała się najszczęśliwsza bowiem sekcja siatkówki UKS Olimpik pierwszy raz wygrała ten prestiżowy turniej.

W rundzie eliminacyjnej rozegraliśmy 3 mecze: z TS Sparta Świątniki, drużyną "Netmix" i zespołem "Stare ale Jare", które wygraliśmy bez straty seta. Do play-off przystępowaliśmy z drugiej pozycji ponieważ zespół Apollo z Krakowa miał lepszy stosunek małych punktów.. Naszym pierwszym przeciwnikiem był zespół MOSIR Bukowno, z którym też wygraliśmy 2:0 i awansowaliśmy do półfinałów

XVIII MISTRZOSTWA KRAKOWA W PIŁCE SIATKOWEJ KOBIET POD PATRONATEM

PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY OLIMPIK34

UCZNIOWSK KLUB SPORTOWY

OLIMPIK 34

NIP: 894 26 29 222

REGON 932222621 

www.zdrowasylwetka.com